Fırsatlar İlanlar SoruYorum

Hakkımızda

BİZ Platformu; Türk Havak üyelerinin, Türk Hava Yolları ve tüm iştirak çalışanlarının hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları ve fırsatları sunan dijital bir platformdur.
Türk Havak Vakfı’nın iyiliğini ve gücünü arkasına alan BİZ Platformu’nun öncelikli amacı; tüm bu özel hedef kitleye faydalar sunmak, kesintisiz iletişim, etkileşim ve diyalogda olmak, hayatlarına dokunurken ayrıcalık hissettirmek ve tüm bu çalışmaları profesyonel bir anlayışta ve sürekli olarak sürdürmektir.
Dijital bir uygulama, web sitesi ve sosyal medyayı içeren BİZ Platformu; otomotivden, eğitime, eğlenceden, teknolojiye, seyahatten gıda ve sağlığa kadar birçok farklı sektör içerisinde markalarla işbirliği yaparak kullanıcılara ve iş ortaklarına koşulsuz mutluluk ilkesiyle hizmet verir. Kullanıcıların deneyimini zenginleştirerek onlara fırsatlar, 2.el pazarı ve diğer ilgi çekici konularda ihtiyaç duyulabilecek rehberlikler sunar.

Türk Havak Hakkında…

THY A.O. Personeli Sosyal Yardımlaşma Vakfı, kısa adı ile Türk Havak, bugün 16.000 olan üye sayısı ile, Vakıfcan Anaokulu, Havak Sigorta, Havak Havacılık gibi ticari işletmeleri, sahip olduğu gayrimenkulleri ve üyelerine sunduğu ayrıcalıklı uygulamaları ile ana amacı sosyal yardımlaşma olan, havacılık camiasının en geniş katılımlı sivil toplum kuruluşudur.

Gerçekleştirdiği yardım ve destekler ve 53 yılı bulan geçmişi ile Türk Havak’ın ismi tüm üyelerde ve THY çalışanlarında iyilik ve güven ile ilişkilendirilmiş, sunduğu hizmetler ve gerçekleştirdiği projelerle içinde bulunduğu camiada ses getirmeyi ve başarılı sonuçlara imza atmayı başarmıştır.

Daha fazla bilgi için;
Türk Havak İletişim Bilgileri:
THY A.O. Genel Müdürlük Binası Yanı 34149 Atatürk Havalimanı - Yeşilköy
Telefon : 444 0 483
Faks : (0212) 465 25 78
E-Posta : info@turkhavak.com.tr
www.turkhavak.com.tr

Çerezler (cookie), web sitemizi ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Veri Politikasını inceleyebilirsiniz.